Ram'a Uygun Oyun Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Arkadaşlar maalesefki 1gb Ram a sahip olan bılgısayarıma 2 gün önce veda ettim masaüstüne tekrar geçtim çünkü diğerinin Harddiski yandı :( bunda 512 Mb Ram var ve bılgısayar boş oyun lazım ne yükleyebilirim Tavsiyenizi Beklıyorum Max Payne 2 Yükledim Gayet Güzel Çalıştırdı Ama Bana Araba Modifiye Futbol Veya Savaş Oyunu Lazım :D

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Fifa 2007.
Fifa 2011..
CrashDay...
Land of the Dead: Road to Fiddler's Green....
Need For Speed: UnderGround 1-2.....
FallOut 1-2.....
GTA Vice City.......
The Punisher........

eğer aklıma gelirse dahada yazarım..

Launch Jw

Üye
31 Eki 2011
115
0
Savaş; The lord of the rings battle for middle earth 1 (2. oyununu kaldırmaz)
Futbol; Fifa 2008 Fifa 2007
Dövüş; SmackDown 2008, SmackDown 2009
Yarış; Nfs Undergraund

M'aSaL

Katılımcı Üye
29 Eyl 2010
902
0
Konya
Arkadaşlar 512 Mb Ram Var Diyor Arkadaş Sizin Dediqiniz Oyunları Yüklerse Lagdan Oyun Oynamayı Bırak internette Bile Dolaşamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.