Rap müzik, müzik dünyasının IŞID'idir (!)

Bra1nHacker

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
495
1
~| Ar-Ge |~
[COLOR="YellowYeni Akit gazetesinde yazar olan Ali Osman AYDIN adındaki bu -artık ne desem bilemiyorum- insanın klavyesinden çıkan kelimeler şu şekilde[/COLOR]

[code][CENTER]Ezhel (Ezel değil) adında bir rapçi tutuklanmış.

Suçu, ‘uyuşturucu kullanımını özendirmek ve kolaylaştırmak’ mış…

Kendisinden, bu tutuklanma vesilesiyle değil, ünlüler kendisine destek olmak için sıraya girdiklerinde haberdar oldum.

Bana göre rap, son derece zevksiz, son derece kaba, son derece kirli ve aptalca bir gürültü biçimidir.

Muhalifmiş izlenimi vermek için yırtınan o rahatsız edici tarzı zerre kadar dikkate almam.

Rap dinleyenleri, rap ile kendini ifade edenleri, rap icra edenleri de…

Benim için onlar insanlığın anlamsız ve mazoşist bir topluluğunu temsil ederler.

Yüz ifadeleri taklit, giyimleri taklit, el işaretleri taklit, öfkeleri taklit, acıları taklit, muhalefetleri taklit ve varlıkları taklittir bu topluluğun…

Rap müzik, müzik dünyasının İŞİD’idir.

Bu nedenle ait olduğu dünya kaotik, yıkıcı ve saldırgandır.[/CENTER][/code]

[COLOR="yellow [URL="https://tik.lat/xN1y7"] HABER LİNKİ[/URL][/SIZE]

Bu konu hakkındaki yorumlarınız nedir?[/COLOR]

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
Al işteee al iştee,ezheli bende sevmem ama adam çıkıp rap kültürü hakkında atıp tutmuş kim bilir kaç kere dinledi,bide yazar olucak.
Ve
yeni akit gazetesinin twitter sayfasının kapak fotoğrafındaki ayaklar ne anlama geliyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.