Rapid'de Beklemeye En Son Çözüm!!!(Tıkla Sayaç Dursun)

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BU KODU NOT DEFTERİNE KOPYALA YAPIŞTIR YAPIN DURSUN.

simdi masa ustune bir adet not defteri acınve asagıda yazdıgım linkli kopyalayıp not defterine yapıstırın....

javascript: function nl() { for (var i=97; i<=122; i++) { c="count"+String.fromCharCode(i); try { eval(c); eval(c+"=0; f"+c+"()"); break; } catch(e) {}; };} nl();

18mw1.png

SIK KULLANILANLARDAN SIK KULLANILANLARA EKLE YE TIKLIYORUZ

27fs.png

KUTUYA HERHANGİ BİR İSİM GİRDİKTEN SONRA(BEN RAPİD BEKLEME OLARAK ANLATACAĞIM) TAMAM A TIKLIYORUZ

36ms.png

RAPİD BEKLEMENİN ÜZERİNE GELEREK SAĞ TIK ÖZELLİKLER DİYORUZ

47az6zy.png

SONRA NOT DEFTERİNDEN KOPYALA DEDİĞİMİZ KODU URL YAZAN YERE YAPIŞTIRIYORUZ VE TAMAM A BASIYORUZ

BU UYARI PENCERESİNE EVET DİYORUZ

RAPİD DE GERİ SAYIM BAŞLADIĞINDA SIK KULLANILANLAR - RAPİD BEKLEME TIKLIYORUZ

VE SAYMA İŞLEMİ SONA ERİYOR.

5custom3ls.png

VEeeeee İşteeeee.....!

66pe.png

NOT: Denenmedi.

By_FatiH

Yeni üye
2 Eki 2006
10
0
kardeş ewyaLLah o üste veriLen şey tam aksine izim bekLemememiz için verilen bi şey sen istersen bekLeye biLirsin

triskeles

Yeni üye
7 Eki 2006
10
0
valla arkadaşlar ben denedim işe yarıyor teşekkürler bu şekilde sitelere javascript kodları yollayabiliyormuyuz yani?öyleyse süper birşey

radyocu_x

Üye
19 Ocak 2007
106
8
Ankara
Helal Kardeş Emeğine Eline Sağlik Güzel Bir Paylaşim Tikir Tikir Işliyor ama sayaç durduktan sonra java hatası diyor onu anlamadım

Son düzenleme:

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
bu sistem evelden çalışıyordu ama şu anda çalışmıyor.saçma sapan diyen arkadaşlar önce bi konunun açıldığı tarihe bakın.insaf edin biraz her zaman çalışacak değil ki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.