Rapide Çözüm. Sınırsız İndir ( Grabber 1.4.1 + Pre Hesap Kontrol ) "ANLATIMLI"

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
2805d.jpg

LİNK: ZoRRoKiN

Gelin programı size tanıtayım. İşte Grabber 1.4. Sizler bizler gibi tam bir rapidshare düşmanı. O iğrenç rapidshare sitesine girmeden bütün download işlerinizi halledebilecek* aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebilecek* sınır tanımayacaksınız.

Açılınca karşınıza ilk ayar kısmı gelecek* buradan sadece Download Manager kısmını ayarlayın yeter.(Download manager kullanmıyorsanız bunu pas geçin) Ustalaştıkça programın ana kısmı olan Setting’den ayarlarsınız.
Bölümleri:
New Window: Yeni bir rapidshare indirme bölümü açar. Sınırsız indirmeyi bununla yapacaksınız.
Proxy Checker: Proxyleri kontrol etmenizi sağlar. Programın sınırsız mantığı da proxy zaten.
Link Chacker: Dedik ya rapide girmeden bütün işleriniz hallolcak diye. İşte linkleriniz bile buradan kontrol edilecek.
RapidShare Explorer: Bu da rapidshare sitesinde bulunan bütün dosyaları google aracılığı ile gösteriyor.
Setting: Yukarıda bahsettiğimiz ayar kısmı.
Ana Bölüme gelelim:
Prograda zaten yapılcak işler numaraldırılmış. Bunları açıklayalım.
1. Rapid linkini buraya yapıştırıyorsunuz.
2. Proxy girdiğiniz yer. İsterseniz boş bırakabilirsiniz.
3. Grab a basıp bekliyoruz.
4. Graba bastıktan sonra rapid beklemesi geliyor. Bekliyoruz ve oradaki 3 harf/rakam giriyoruz.
5. Ve sonra Downloada basıyoruz. İşte karşınızda Başladı bile. Eğer Download Manager kullanıyorsanız (Internet Download Manager* FlashGet* GetRight vs.) Send to Download Manager seçiyorsunuz. Bütün işlem bu kadar. İyi eylenceler.

NOT: Rapidshare premium hesaplarınızı kontrol etmekten sıkıldıysanız* buradan bakın* sadece kopyalamanız yeterli…

ALINTIDIR DUYRULUR

ser_kantx

Yeni üye
22 Eyl 2006
3
0
emeğine sağlık kardeş ama eksik olan bir şey var herhalde Grab a bastıktan sonra download a geçmiyor bir türlü ..

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Ya arkadaslar iiy guzelde bende zaten calismiyor bu lanet alman sitesi nasil indriecegim bilgisi olan

Paylasimin icin tsk ederim

Saygilarimla

nicksar

Yeni üye
23 Ara 2006
3
0
bende grab soluk basılmıyo bile bi proxy girmeden açılmıyo bence atladığın bişey olmalı

sinake555

Yeni üye
12 Kas 2006
7
0
Kardeş bunun çalıştığına eminmisin ben buna benzer çok program denedim hepsi fos çıktı buda öle olmasın.

sinake555

Yeni üye
12 Kas 2006
7
0
Kardeş bunun çalıştığına eminmisin ben buna benzer çok program denedim hepsi fos çıktı buda öle olmasın.

ufuck

Yeni üye
2 Ocak 2007
2
0
Maalesef GRAB tuşuna bastıktan sonra bişey olmuyor.Altta UNHANDLED SITUATION OCCURED! yazısı çıkıyo.Proxy ile ilgili atladığın bişey olmalı...

dominic84

Yeni üye
6 Eki 2006
21
0
abi yok ya bu rapid grabberlar yalan.paylasimi weren arkadasim sozum sana degil yanlis anlama.paylasimin icinsagol ama cok denedim senin werdigin yontemide denedim her defasinda eksik birsey cikiyor

neyse emegine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.