Rapide Kesin Cözümm

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
Arkadaşlar rapide %100 çözüm diye açılan bi sürü başlık fos çıktı.. Ben denedim ve de oldu.. Sizle paylaşmak istedim... Program sadece rapid için değil,çoğu yerde kullanılabilir ayrıca...

---Veee işte screenshot---Rapid'den iki koldan download yapıyorum---
15xm.th.jpg

1-Burdan Proxy Switcher adlı programımızı download edelim...

https://tik.lat/7Fvif
2-Programı çalıştıralım ve de proxy listesini indirelim..
25of1.th.jpg

3-Proxy listemiz indikten sonra,,,Ctrl+A ile tüm listeyi seçelim.. Ardından mouse'a sağ click ve "Test this server" seçeneğini işaretleyelim.. Biraz uzun sürecek tarama işleminden sonra bize çalışan proxyleri working klasörünün içine toplayacaktır...

4-Eveet,,burası önemli.. Farzedelim ki,, rapidhare kotanız doldu ve 1 saat beklemelisin diyor(veya, 2 yahut daha fazla koldan download yapmak istiyorsunuz),, O zaman hemen working klasörüne geliyoruz ve response seçeneğine göre sıralıyoruz... ve response (cevap,yanıt) düşük olan bir proxy'i şekildeki gibi aktif ediyoruz... Ne kadar düşük o kadar hız...
47my.th.jpg

5-Eveet bu kadar,,yeni download'a başlayabilirsiniz..

Eger ki download yapıyorsun veya su kadar bekle derse,,response e göre sıraladığımız proxylerden başkasını seçmeyi deneyin(5-10 dk bekleyin derse beklemenizi öneririm)... Ayrıca listeyi sık sık güncelleyin....

Screenshot herşeyi anlatıyor..

UYARI::proxy'i aktif halde bırakmayın.. İşiniz bitiiğinde direct bağlantıya geçin...
Kontrol için ;; Masaüstü->Internet Explorer'a sağ click->Özellikler->Bağlantılar->Yerel Ağ Ayarları
Proxy Sunucusu işaretli olmayacak!!!

abdullah6868

Yeni üye
8 Eki 2007
4
0
kardes saol da anlamadıgım bişi var ben bunu indirdim dediklerini aynen yaptım.evet bekleme süresi artık yazmıo önceden bilmem kac dakika bekle yazıyordu şimdi ise hi. bişi yazmıyo öle kalıyo harfleri girebilcegim kutu gelmiyo indiremiyorum yine kullanımı biraz daha ayrıntılı analtabilrmisin ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.