RapidShare Güvenlik Kodu değişti

CİHAT/ELGÜM

Yeni üye
22 Nis 2008
1
0
slm arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum ve yeterince bilgim yok ben sizlerden alabileceğim verilerle yola çıkıp sizler vibi bilgili olmak istiyorum benim bu öğrtenmemim tek sebebi merak sakın yanlış anlamayın merak derken araştırma bende olabilirmiyim diye ben birini 7 senedir tanıyorum bir kıs arkadaş ama izini kaybettin adını soyadını t.c. ve ssk sicil numarasını bulabildim benim bu ardakaşı bulabilmem için bana ne giibi yardımlarda bulunabilirsiniz lütfen yardım edin ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Kedinin sarilmasi felan yok 4 Kedi var 2 Kopek Var,Kediler Oturur Vaziyette zaten birseye sarildiklari yok , sadece resimlerin uzerinde öle gozukuyo , uste zaten

"No premium user. Please enter all letters having a
rpzi0.jpg
below " bu yazinin oldugu yerde gosteriyor sekli onun icin dikkat ederseniz karistirmamis olursunuz.Kolay Gelsin

6 Kod icin Sole Bir Aciklama Yapalim O Zaman
Simdi Asagida Gosterdigim Gibi Kodlarin Uzerinde Gozuken Oturmus Kedi Seklinin Oldugu Karakterleri Kodlama Kismina Yazacaksin

Ornek Resim :
rpzo1.jpg

Resime Dikkat Ettiginiz Gibi Ben Dogru Karakterleri Kirmizi Daire Icerisine Aldim , Olayi Daha Iyi Kavrayabilmeniz Icin , Kolay Gelsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.