█◄Rapidshare Sınırsız (YENİ) En Basit Yöntem█◄

[email protected]

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,774
54
ES-ES
Arkadaşlar bu rapidshare konusu sürekli gündemde bende son bir rus forum sitesinde bulduğum özellikle çok teferruattan hoşlanmıyanlar için kullanılan yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

ÖNEMLİ : Ana program son sürüm us.dow.v1.3.4.9 var amam bunun bir farkı diger v1.3.4.9 dan ayıran özellik içinde kod çözücüler kurulu ayrıca birşey yüklemeye gerek otamatikman 4 haneli kodu kendi yazıyor.Dosyaları programa kaydettikten sonra bilgisayarın başında beklememiz gerekmiyor


diger arkadaşların verdiklerinden farklı olarak 2 adet download+1 adetde modemi resetlemek amaçıyla dosyaları bilgisayarımıza kurup sınırsız sekilde rapidshareden faydalanıyoruz.1.olarak https://tik.lat/gpxFr bu dosya bilgisayara kuruyoruz.


2.olarak modemi restart yapmak için gereken dosyalar aşağıda (şunu da belirtmek istiyorum modem resetleme dosyaları alıntıdır,ben airties kullandığım için sadece onu deneye bildim çalışıyor)Gerekli modem modelerine göre reset.exe dosyalari..:


Genel AirTies, Philips, Speedcom router modemlerde geçerli reset.exe osyasi...
http://rapidshare.com/files/82402131...speedecom_.rar [url]https://tik.lat/HkzXAAirTies RT-205 modem modeli için reset.exe dosyasi...
http://rapidshare.com/files/82436929...s_RT-205__.rar [url]https://tik.lat/4NqlI3.olarak https://tik.lat/nTUDd

önemli:dosyada us.dow.v1.3.4.9 var diger us.d.farkı içinde kod çözücüler içine yüklü ayrıca birşey yüklemeye gerek yok.Programı download ettikten sonra rar dosyasını actığımızda program kurulu durumda buradan USDownloader.exe dosyasına basarak programı açıyoruz.Sonra yapmamız gereken ayar[url]https://tik.lat/bBUlB )


sonra


[url]https://tik.lat/XwEGS )artık her dosya indikten sonra reset dosyası modemi bilğisayardan resetler ve ikinci dosyayı modemin internete baglanması ile indirmeye başlar bilğisayarın başında beklemenize gerek kalmaz

kısa not : reset dosyaları modemi bilgisayardan resetler korkmayın.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.