RAT Nasıl yapılır?

Bam Bam

Yeni üye
30 Kas 2020
12
5
Merhaba herkese,
Aranızda yeniyim ve konunun doğru yerde olup olmadığından emin değilim lütfen k.bakmayın.
Rat ile ilgili forumda bir çok konu olduğu söylenmiş ancak arama kısmına yazıyorum herhangi bir konuya erişemiyorum.
Rat nasıl yapılır
Bir bilgisayar nasıl ratlanır
Rat hedef bilgisayara gönderildikten sonra nereden takip edilir, ne gibi işlemler yapılabilir.
Sıfırdan bunları yazacak vaktiniz olduğunu düşünmüyorum bu yüzden ilgili konulara ulaşabilen arkadaşlar yorum olarak aşağıya linkleri bırakırlarsa oradan incelerim.
Şimdiden herkese teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Bak şöyle yapalım.
Uzantısı exe jar yada js gibi bir consolda kod yazmayı ögren.
Bir java kod dizini ile yapilabilen birşeyden söz ediyoruz.
Ancak web socket,utd ve udp gibi ek olarak yapilmasi gereken isler var :)
Kafan karişmasin ama bir web socket nedir diyede bak.

Port ve id olusturman için gerek olacak

Bu dediklerimi ögren yada cevabini yaz musait zamanımda ben senin pc baglanıp 30 dakikada yapacagim sende ekran videosu cekip sonra kendine yapabilirsin.
Anlastikmi

Bam Bam

Yeni üye
30 Kas 2020
12
5
Bak şöyle yapalım.
Uzantısı exe jar yada js gibi bir consolda kod yazmayı ögren.
Bir java kod dizini ile yapilabilen birşeyden söz ediyoruz.
Ancak web socket,utd ve udp gibi ek olarak yapilmasi gereken isler var :)
Kafan karişmasin ama bir web socket nedir diyede bak.

Port ve id olusturman için gerek olacak

Bu dediklerimi ögren yada cevabini yaz musait zamanımda ben senin pc baglanıp 30 dakikada yapacagim sende ekran videosu cekip sonra kendine yapabilirsin.
Anlastikmi
Merhaba, cevabınız için çok teşekkür ederim bahsettiğiniz gibi profesyonel bir amaç için kullanmayacağım zaten istesem de bu yaştan sonra dediklerinizi bu kadar detaylı haliyle öğrenmem biraz zor olur :)
Ancak eğer boş bir zamanınız olurda kısa bir video çekebilirseniz yada benim bilgisayarıma bağlanabilirseniz siz işlem yaparken ben videosunu alırım en azından baka baka bir şeyler yapmaya çalışırım.
Tekrar yardımlarınızdan dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Merhaba herkese,
Aranızda yeniyim ve konunun doğru yerde olup olmadığından emin değilim lütfen k.bakmayın.
Rat ile ilgili forumda bir çok konu olduğu söylenmiş ancak arama kısmına yazıyorum herhangi bir konuya erişemiyorum.
Rat nasıl yapılır
Bir bilgisayar nasıl ratlanır
Rat hedef bilgisayara gönderildikten sonra nereden takip edilir, ne gibi işlemler yapılabilir.
Sıfırdan bunları yazacak vaktiniz olduğunu düşünmüyorum bu yüzden ilgili konulara ulaşabilen arkadaşlar yorum olarak aşağıya linkleri bırakırlarsa oradan incelerim.
Şimdiden herkese teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
ASYNC RAT oneririm piyasadaki en kaliteli ratlardandir ve acik kaynak kodludur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.