Redline Stealer İncelemesi

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Evet arkadaşlar bugün sizlerle redline stealer a yakından bakacağız o ünlü olan redline a gelin beraber inceleyelim :)

t1y9vvn.jpg

Evet arkadaşlar buranın redline nın ana paneli burada kullancılarım vardı kaldırdım konu açarken sıkıntı çıkarmasın diye. Basit ve sade bir yapısı var redline nın bu kısımda genellikle kullanıcılar gözükür dataları üstlerine tıklayarak indirebiliriz sol tarafta stealer hazırlama kısımları var en aşağıda Enter a comment kısmı burada ki bütün kullanıcılara buradan çalışması için kod gönderebilirsiniz buradan yapacağınız işlem bütün kullanıcıları ilgilendirir ve çalıştırır.

c1vo4oo.jpg

Statistic kısmı kullanıcılardan toplamda gelen veri kısmıdır yani totalde kaç tane veri olduğunu gösterir.

4q9qjk2.jpg

builder kısmı bildiğiniz üzere hazırlama kısmıdır buradan hazırlayıp icon ekleyip oluşturursunuz.

dbpb3h9.jpg

burası ise redline neler çekmesini istediğimiz kısım burada black list countries diye bir yer var atıyorum tr yi buraya eklerseniz redline tr kullanıcılarını panelde göstermeyecektir. burasıda ayarlanınca zaten builder kısmından oluşturulur ve hazır hale gelir diğer kısımları göstermedim oralar otomatik ayarlı şekilde gelir redline internet bulup indirdiğiniz zaman sıkıntıya girersiniz sizde stelaer yemiş olursunuz ve program açılsa bile çalışmaz piyasada dolaşanlar giydirme versiyonlarıdır hiçbir işlem gerçekleştirmez satın almak isteyen arkadaşlar direkt redline admin ile iletişime geçip satın almak zorundadır.

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

DATA MASTER

Son düzenleme:

Junkie1337

Üye
22 Ara 2022
75
10
Evet arkadaşlar bugün sizlerle redline stealer a yakından bakacağız o ünlü olan redline a gelin beraber inceleyelim :)

t1y9vvn.jpg

Evet arkadaşlar buranın redline nın ana paneli burada kullancılarım vardı kaldırdım konu açarken sıkıntı çıkarmasın diye. Basit ve sade bir yapısı var redline nın bu kısımda genellikle kullanıcılar gözükür dataları üstlerine tıklayarak indirebiliriz sol tarafta stealer hazırlama kısımları var en aşağıda Enter a comment kısmı burada ki bütün kullanıcılara buradan çalışması için kod gönderebilirsiniz buradan yapacağınız işlem bütün kullanıcıları ilgilendirir ve çalıştırır.

c1vo4oo.jpg

Statistic kısmı kullanıcılardan toplamda gelen veri kısmıdır yani totalde kaç tane veri olduğunu gösterir.

4q9qjk2.jpg

builder kısmı bildiğiniz üzere hazırlama kısmıdır buradan hazırlayıp icon ekleyip oluşturursunuz.

dbpb3h9.jpg

burası ise redline neler çekmesini istediğimiz kısım burada black list countries diye bir yer var atıyorum tr yi buraya eklerseniz redline tr kullanıcılarını panelde göstermeyecektir. burasıda ayarlanınca zaten builder kısmından oluşturulur ve hazır hale gelir diğer kısımları göstermedim oralar otomatik ayarlı şekilde gelir redline internet bulup indirdiğiniz zaman sıkıntıya girersiniz sizde stelaer yemiş olursunuz ve program açılsa bile çalışmaz piyasada dolaşanlar giydirme versiyonlarıdır hiçbir işlem gerçekleştirmez satın almak isteyen arkadaşlar direkt redline admin ile iletişime geçip satın almak zorundadır.

DATA MASTER
Eline sağlık dostum

slaxG

Üye
13 Ağu 2022
93
19

t1y9vvn.jpg

c1vo4oo.jpg

4q9qjk2.jpg

dbpb3h9.jpg

DATA MASTER
Eline sağlık

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Eyvallah abi
Resimler gözükmüyor
Nasıl gözükmüyor?
Eline sağlık data master😄
Eyvallah cano
Eyvallah abi
Teşekkürler
Eline sağlık dostum
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler

Asterix.

Yeni üye
10 Ara 2022
7
1
Ellerine sağlık. Builder kısmında server ip ve build id istiyor. Server ip kısmına kendi ip adresimizi mi yazacağız ? Orayı anlamadım.

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
124
172
Ellerine sağlık. Builder kısmında server ip ve build id istiyor. Server ip kısmına kendi ip adresimizi mi yazacağız ? Orayı anlamadım.
local pc ile deniyorsan başarısız olacaksındır. çünkü internetinin portunun açık olması gerekir ve bu da internet sağlıyı firmalar port açmanıza izin vermez. eğer ki rdp vb. gibi araçlar da kullanıyorsanız program kurulumunda kendisi portları açıyor ve ip adresini alıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.