Reflection Özel Tasarım + PSD

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,843
5,518
[C*]
@Reflection

Herkese
hayırlı günler arkadaşlar..
Bugün de uzun zamandır aklımda olan bir çalışmayı tamamlayarak paylaşmak istedim..
Umarım
herkesin hoşuna gider..

Bu tasarım yakında gelecek olan
Kapak Fotoğrafı özelliğin için veya Masaüstü Arkaplanı olarak kullanılabilir..

Reflection kelime anlamı olarak; yansıma,refleks,yankı,etki anlamları içerdiğinden bu şekilde bir dizayn yapılmıştır..

Not
PSD İçerisinde Camera Raw efektlerini kullanmak istemeyen arkadaşlar için Ayarlanabilir CC adında bir katman grubu bulunmakta..Oradaki kilitli olmayan Degrade Katmanına çift tıklayıp istediğiniz degrade efektini verdiğinizde istediğiniz renkteki çalışmayı elde etmiş olacaksınız.. Sizler için örnek olması için kırmızı renkteki wallpaperi ekledim..

Tasarım

Font
Adı
: EC SimpliCity
Link: EC SimpliCity Font | dafont.com

PSD
Boyut: 197.07 MB
Link: 177_-_Reflection_Ozel_Tasarim.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/56
VT Link: VirusTotal

Saygılarımla
Aser
ay

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
@Reflection

Herkese
hayırlı günler arkadaşlar..
Bugün de uzun zamandır aklımda olan bir çalışmayı tamamlayarak paylaşmak istedim..
Umarım
herkesin hoşuna gider..

Bu tasarım yakında gelecek olan
Kapak Fotoğrafı özelliğin için veya Masaüstü Arkaplanı olarak kullanılabilir..

Reflection kelime anlamı olarak; yansıma,refleks,yankı,etki anlamları içerdiğinden bu şekilde bir dizayn yapılmıştır..

Not
PSD İçerisinde Camera Raw efektlerini kullanmak istemeyen arkadaşlar için Ayarlanabilir CC adında bir katman grubu bulunmakta..Oradaki kilitli olmayan Degrade Katmanına çift tıklayıp istediğiniz degrade efektini verdiğinizde istediğiniz renkteki çalışmayı elde etmiş olacaksınız.. Sizler için örnek olması için kırmızı renkteki wallpaperi ekledim..

Tasarım

Font
Adı
: EC SimpliCity
Link: EC SimpliCity Font | dafont.com

PSD
Boyut: 197.07 MB
Link: 177_-_Reflection_Ozel_Tasarim.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/56
VT Link: VirusTotal

Saygılarımla
Aser
ay
ellerinize sağlık çok güzel olmuş daha güzel tasarımlar yapman dileği ile.....

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Çok teşekkür ederim Aseray, çok beğendim. Materyal paylaşımın için de ayrıca teşekkürler. Ellerine, yüreğine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.