Reg Organizer 5.30

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Reg Organizer 5.30

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Araçları


Lisans:Kullanım Kısıtlamalı Boyut:3.4 MB Dil:Ingilizce Kısıtlama:30 gün Üretici:ChemTable Softwae Güncelleme Tarihi:02-11-2011 Ekleyen:beytepe İşletim Sistemi:Windows (Tümü) inndir
checkbox2.png
Virüs taramasından geçirildiPaylaş

Özet: Reg Organizer, bir sistem bakım ve onarım yazılımıdır. Temel işlevi kayıt defterinde düzenlemeler yapmaktır. Bilindiği üzere kayıt defteri Windows işletim sistemlerinin can damarıdır.

%0
%0


Unknown-person.jpg
İnceleyen: beytepe
05-06-2011


#ptanitim div { line-height: 1.5em; }#ptanitim ul { margin-left: 10px ! important; } Reg Organizer, bir sistem bakım ve onarım yazılımıdır. Temel işlevi kayıt defterinde düzenlemeler yapmaktır. Bilindiği üzere kayıt defteri Windows işletim sistemlerinin can damarıdır. Yani hemen hemen her işlem buradan geçer, buraya kaydedilir. Tabii ki zamanla kayıt defteri gereksiz verilerle dolar ya da bazı hatalar oluşur.

Reg Organizer profesyonel bilgisayar kullanıcıları için üretilmiş bir yazılımdır. Zira kayıt defteri üzerinde elle işlem yapabilmektedir. Kayıt defterine girmeden yazılım sayesinde istenilen her türlü düzenleme yapılabilir. Veri eklenip, silinebilir, değerler değiştirilebilir, arama yapılabilir, yani aklınıza gelen her şeyi yapabilen bir araçtır.

Kayıt defteri düzenlemelerinin yanı sıra; kayıt defterini temizleme, parçalanan alanları birleştirme, sıkıştırma gibi ek özelliklere de sahiptir. Bu aracı kullanarak Windows performansını da arttırmak mümkündür.

Yazılımın Genel Özellikleri:
Kayıt defteri girdilerini görüntüleme ve düzenleme.
Kayıt defterine veri aktarabilme ve veri alabilme.
Kayıt defterindeki anahtar ve değerler üzerinde düzenlemeler yapabilme.
Gereksiz kayıt defteri verilerini temizleme.
Farlı türdeki kayıt defteri hatalarını giderme.
Kayıt defterinde derin arama yapabilme.
Kayıt defterini birleştirme ve sıkıştırma.
Bazı Windows ayarlamaları ile sistemi hızlandırma.
İşlem yapmadan önce ön izleme ile gösterim.
Hiyerarşik gösterim.
Kayıt defteri girdisi ekleme ve silebilme.
Kayıt defterinde bul-değiştir özelliği.
Dahili yazılım kaldırma aracı.
Dahili disk temizleme aracı.

Not: Yazılımın deneme süresi 30 gündür. Tam sürüm ücreti 39.95 dolardır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.