Resim Yukleme Merkezi

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Herkese Selamlar, www.imagestr.com Turkiye'de acilan ilk resim yukleme merkezlerinden bitanesidir. Imagestr.com resimlerinizi hizli ve guvenilir sekilde upload (yükleme) ederek barındırabileceğiniz yada forum sitelerine resimlerinizi link vererek paylaşabileceğiniz bir sitedir. Resimleriniz hic bir zaman silinmez.

Uye olmadan istediginiz kadar resim yukleyebilirsiniz.

Yukleyebileceginiz Uzantilar: jpg,jpeg,bmp,gif,png,tif,tiff,swf
Maksimum Resim Boyutu: 5 mb

Uye oldugunuz takdirde kendinize ait bir paneliniz ve resimlerinizi organize etmeniz icin bir alan veriliyor. Bu alan 20mb ve resimlerinizi galeri veya slayt olarak gosterebiliyorsunuz. Ayrica resim kategorinize gore klasorler yaratip paylasima acabiliyorsunuz.

Gelelim anlatimina:

Resim Yuklemek Icin:

1. Eger resminizin ansayfada cikmasini istiyorsaniz Public secenegini isaretleyebilirsiniz. Geri kalan tanimlamalar ise tamamen size kalmis.



2. Resim yuklendikten sonra onunuze iki secenek cikicak, ya Yuklenen Resimleri Goster yada Duzenle linkine tiklicaksiniz. Asagidaki resim Yuklenen Resimleri Goster linkine tikladiktan sonra cikar. Herhangi bir forumda gostermek istediginiz bir resim icin FORUM Kodu'na tikliyoruz ve bize verilen kodu mesajimiza kopyala yapistir yapiyoruz. HTML Kodu yaptigimiz websitelerinde kullanabiliriz. YONJA Kodu ise Yonja tarzi arkadaslik sitelerinde kullanislidir.



3. Asagidaki resim ise Duzenle linkine tikladiktan sonraki cikicak ekran, burada resmimizi silebilir veya detaylarini degistirebiliriz. Silmek istiyorsak resimi isaretleyip resimdeki gibi Delete'e tikliyoruz.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.