Resimdeki Gerçek mi? Yoksa Dünya'nın Sonu mu? Geliyor

cerkezoglu

Yeni üye
23 Eyl 2006
20
0
41
Tokat/ERBAA
ilginc273pj7lauw4.jpg
 

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
bu resmin gerçek olduguna inanmıyorum çünki resimde kafa bölgesi ve kuyruk bölgesi bariz bir şekilde renk farkı görünüyor.
 

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
bu konu daha önce açılmıştı. biraz daha araştırarak konulara açarsak daha iyi olur. yinede tşk
 

HitMachine

Yeni üye
28 Eki 2006
34
0
heralde abaza gelen insanların dayanamayıp hayvanları bafilemesi sonucu cıkan insan hayvan gırması cinsler:D
 

ismail87

Yeni üye
1 Eki 2006
18
0
bu resmi benım arkadaşım photoshopla yapmıştı çok kolay indirin ve dikkalice bakın orta bölümde photoshop oldugu belli oluyor bu kadar saf olmayalım lütfen
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.