Robotik Kategorisi Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,182
0
3

BÖLÜM KURALLARI

1-) Robotik ile ilgili kod ve döküman paylaşımları bu konu altında yapılacaktır.


2-) Paylaşılan projelerin açık kaynak kodları verilmelidir aksi halde Program Bölümü'ne taşınacaktır.


3-) Bu bölümde de diğer bölümlerde olduğu gibi forum kuralları geçerlidir.Forum kuralları ve bu bölümün kurallarına uymayan konular kaldırılacaktır.


4-) Paylaşılan projelerde/konularda bulunan yazılımların virüs tarama kaydı eklenmesi zorunludur. Eğer zararlı yazılım tespit edilirse cezai işlemler uygulanacaktır.


5-) Yardım içerikli konu açmak yasaktır. (THT Yardım Merkezi'ni kullanınız.)


6-) Robotik ile ilgili olmayan içeriklerin bu kategoride açılması yasaktır.Yaptığınız her paylaşımda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız~ Turkhackteam Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.