Rooting Öncesi Server Bulmanın En Pratik Yolu (x5 Hızlı ve Verimli/Videolu Anlatım)

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
Selamun Aleykum*
Server Rooting İçin Server Bulmanın En Kısa*Verimli ve Pratik Yolunu Sizlerle Paylaşmak İçin Bir Video Hazırladım.Yöntem Narcotic Kardeşime Aitdir.Fakat Çok Az Sayıda İnsan Bu Yöntemi Biliyor.

Bu Yöntem ile Normalde Google Aramalarından Sonuç Arayan Bir İnsandan 5 Kat Daha Hızlı ve Verimli Şekilde Server Bulabilirsiniz.O Kişi 1 Saatde 5 Server Buluyor ise Siz Sağlam ve Güncel Bir Exploit İle 1 Saatte 20 Server Bulabilirsiniz.

Video'nun Download Linki:

http://www.illegal-warrior.org/Ayyil...-_BaseMode.rarAyrıca Kayıt Yaptığım Programı Herkese Öneririm Videoyu İzlerseniz Görüntü Kalitesini Vs... Görüceksiniz.

Kayıt Yaptıgım Program : Cam Studio 2.0

Programın Download Linki:
http://files.brothersoft.com/freeware/CamStudio20.exeSelametle...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.