Rus Askerlerinin Öldürülmesi

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
Hiçbir sey hissetmedim ama bogaznı kesmek yerine direk kafasına
sıksalardı bu sapık ruhlu adamlardan nefret ediyorum hep bogaz kesme
yok çocukları bombalama kardesim adamın kafasına sık at teroristsen
diger hepsi gibi sonun toplu mezar olcak teroristlikle hiç bir yere
varamazsın adamlar teroristlik yapsın die destek çıkmam kim olursa
olsun

https://tik.lat/3w9gV

Alıntıdır....

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
ben de nefret ediyorum kardeşim bunlar bırak müslüman insan bile olamazlar*o yüzden dinden önce insan olmak lazım......

azrail4

Üye
22 Eyl 2006
170
0
haklısınız ama onların amacı bence teror deil biz oyle adlandırıyoruz amirikaya ise hiç birsey demiyoruz asıl teror amerika bunlar sadece biz varız diyolar bence adamlar haklı ule savunma taktiği

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.