Rus Elçiye Cevap

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
1934'lü yıllarda Rus devletbaşkanı Stalin'in Atatürk'e gönderdiği elçisi Atatürk'ün huzuruna girer.Atatürk'de kimin geldiğinden son anda haberdar olduğu için Şık takım elbisesi ile elçinin karşısına çıkar ve Konuş der :
Elçi :
(Batum'u alıp gözleri doymak bilmeyen Rus Devlet Başkanı Stalin adına konuşan elçi)
-Kars ve Ardahan'ın Rusya'ya ait olduğunu söyler. Bunun üzerine Atatürk biraz beklemesini söyler ve 15 dakika sonra Mareşal Üniforması ile karşısına çıkar ve
elçiye aynen şunu söyler :
----- ŞİMDİ KONUŞ
Atatürk'ün bu tavrı karşısında Rus elçisi şaşırır ve diyecek birşey bulamadan oradan ayrılır.Bu olaydan sonra 3.Ordu Kars ve Ardahan Sınırına yığınak yapar.

Umarım mesajı anlamışınızdır ve ilginizi çeker... konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.