Rus hackerlar nasıl msn hacklerler işte !!!

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Hikaye Bunlar Üzerinde Durulmaya Değmez Dünyanın En Büyük HAckerları Türklerden Çıkıyor
Yapılan Araştırmaya Göre :Son 3 Yılda Türkiyeden Gelen HAcking Saldırıları 5 Kat Artmış Yani HACker Sayısı 5 Kat Artmış Dünyanın Diğer Bölgelerinde İse Bu Sayı 3 Yılda 1.5 Kat

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
Hikaye Bunlar Üzerinde Durulmaya Değmez Dünyanın En Büyük HAckerları Türklerden Çıkıyor
Yapılan Araştırmaya Göre :Son 3 Yılda Türkiyeden Gelen HAcking Saldırıları 5 Kat Artmış Yani HACker Sayısı 5 Kat Artmış Dünyanın Diğer Bölgelerinde İse Bu Sayı 3 Yılda 1.5 Kat
:woott :woott :woott :woott :puah :puah :puah yok böyle bişey ya korksun herkes bizden daha yetişeceklerde var üstad mesela ben sadece bunu iki kat artırmak istiyorum:yaho1 :yaho1

NIGHT WARRIOR

Yeni üye
24 Mar 2007
22
0
walla :D helal olsun :D da belli bi yerden sorasına gidlimio link de virüs war ama neyse genede saol emeğe saygı

Rest

Yeni üye
13 Ağu 2007
3
2
İlnginç ancak bilmediğim aklıma gelen bi çalışma tezi konusu

Paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım.ALLAH razı olsun.

Eğer tanımadığınız birisini msn de görüyor iseniz konuşmamak bi tedbir olabilirmi_?

Şimdi arkadaşımızın anlatığından ileriye gelerek aklıma bi şöyle akış ditagramı yerleşti.Bir kişi msn nize sizden izinsiz girebiliyorsa eğer ve siz o kişiyle yazışmışsanız direk olarak o an ipniz gözükür.İp yi alan eğer gerçekte bir hacker ise sizin otomatik hatırla dediğiniz pc de girdiğiniz bütün siteleri sizin bilginiz dışında ip yi kullanarak ele geçiremezmi hadi bi sitede adminsiniz diyelim o siteyi o şahsın hackleme olasılığı olamazmı.Kısacası listenizde ilk önce tanıyıp tanımadığınıza bakın mail adresi yabancı ise hiç uğraşmayın engelleyip silin buda bir tedbirdir eğer birinden mail gelmişse kesinlikle yanaşmayın derim iletiyi açtığınız anda içinde yazılı bi kod varsa pc niz gider kodun yazılma amacına bağlı tabi.Şahsen ben bir hacker olsam en kolay güzel muhteşem bi bayan resmiyle kodu birleştirip yollamak olurdu genel bazlı olrak kişiler bunu yutar az meyil varsa hele.Şimdi bunların olma olsılığı nedir _?

Bizleri aydınlatabilirmisiniz_? Saygılarımla Rest

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.