Rütbeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hidrojen

Yeni üye
19 Nis 2008
45
0
beyler tht de rütbeler neye göre weriliyor msj sayısımı rep mi?(orgenral asteğmen gibi)

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
rütbe için boş mesaj atanlarada bi şey sölemek istiyorum arkadaşlar sadece kendinizi kandırırsınız örneğin mesaj atar atar binbaşı vs olursun ama bedavadan yani haksız kazanç olur onun için öenmli olan yardımlaşma ve paylaşım kendinizi geliştirmeye çalışın diyorum ben arkadaşlarıma iyi forumlar

alph_er

Üye
25 Şub 2008
105
1
ali sami yen :)
rütbe için boş mesaj atanlarada bi şey sölemek istiyorum arkadaşlar sadece kendinizi kandırırsınız örneğin mesaj atar atar binbaşı vs olursun ama bedavadan yani haksız kazanç olur onun için öenmli olan yardımlaşma ve paylaşım kendinizi geliştirmeye çalışın diyorum ben arkadaşlarıma iyi forumlar

çok haklısın burada bazı arkadaşlar rütbesi artınca 10 numara hacker olacaklarını sanıyorlar.çok yararlı bilgiler var okuyun download edin izleyin bişiler öğrenin verilen programları indirip bakmadan eline sağlık süper paylaşım gibi bişiler yazmayın bu tür yazılar sizin mesaj sayınızı arttırıyor ama diğer arkadaşlar virüs olan dosyaları bu yazılara aldanıp paldır küldür indiryor kuruyor.daha duyarlı olalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.