Rüya(Dream) yazı efekti

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1
Slm arkadaşlar bu dersimizle birlikte rüya yazı efekti nasıl yapılır aşama aşama göreceğiz.Rüya(Dream) yazı efektimiz son aşamda aşağıdaki gibi olacaktır.
final2.gif

1-Öncelikle 300 e 300 ebatlarında bir sayfa açalım ve arka fonunu siyah yapalım.Ardından yazı rengini de beyaz olarak kullanalım ve yazımızı yazalım.
1.gif

2-Ardından CTRL C ile yazımızı kopyalayım. Filter > Blur > Gaussian Blur ile efektimizi verelim.
2.gif

3-Ardından Blendings options ayarlarını yapalım.
3.gif

4-Ardından Filter > Blur > Radial Blur efektini verip aşağıdaki değerleri girelim.
Amount:74
Blur Method: Zoom
Quality:Good.
4.gif

5-Ardından CTRL V ile daha önce kopyaladığımız yazıyı yapıştırıyoruz.
5.gif

6- Ardından Image > Adjest > Curves ile ayarları yapalım
6.gif

7- Sonra Image > Mode > Grayscale efektinden Flatten sonra Image > Mode > Index Color efekti sonra Image > Mode > Color Table son olarak Table Black Body efektini uygulayalım.
final.gif

8- Son olarak CTRL U ile Hue/Saturation ile colorize yapıp son halini verelim
final2.gif
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.