Ryzen Pro 4000G işlemcilerinin fiyatı listelendi

LosT

Kadim Üye
5 Şub 2015
8,138
2
-
cache-v2


4dKDtQ.png


Ryzen Pro 4000G
Hollandalı bir satıcının sitesinde listelenen Ryzen Pro 4000G işlemcileri Pro olmayan son kullanıcı işlemcileri için de bir fikir verebilir. %21’lik bölgesel vergi dahil 369 Euro’dan listelenen Ryzen 7 Pro 4750G’yi tabloda 252 Euro’luk etiketle Ryzen 5 Pro 4650G takip ediyor. Ryzen 3 Pro 4350G ise 177 Euro’luk fiyattan yerini almış durumda.

4dKDtQ.png


cache-v2


Ryzen Pro işlemcileri OEM kanala sunulan çözümler dolayısıyla daha önceki yongaların fiyatı tam bilinmediği için normal Ryzen yongalarıyla fiyat kıyaslaması yapmak güç. Yine de çekirdek sayılarında artış beklenen Renoir APU’larında bununla doğru orantılı olarak bir fiyat artışı bekleniyor.

4dKDtQ.png


Kaynak
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.