S.A Ben CaN

cangelberi

Yeni üye
8 Eki 2006
3
0
herkese selamlar kardesler simdi ben oncelikle cok gusel bir site kurdugunuz icin tebrik ediorm ve tesekkur ediorm kardesler simdi ben bu keyloger i kendi bilgisayarıma yukledm ilk sorum su kendi bilgisayar ıma yukledigm icin bir problem cikmaz dimi yani ark. lara burdan charlarina girmesini solerim ve sifrelerini alirim:) nese ikincisi: ben bu keylogger i nasil yollicam herkese tesekkur ederim basarilarinizin dewamini dilerm
 
2 Eki 2006
165
1
Hoş geldin.Loger sana bi zarar vermez ayrıca sen nası kullanacağını da çözmüşsün zati :D Hem sen arkadaşlarını soymaya utanmıon mu insan kendi kankasını soyarmı ? :D Gerçi bazıları arkadaşmış dostmuş dinlemio ama neyse kolay gelsin..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.