S.a MiLLeT

AnakarT_FaResi

Yeni üye
5 Ocak 2007
2
0
S.a Foruma Yeni Üye Olduğum Göründüğü Gibi ;)

Forum da hiç yok açık yok diye biliriz helal olsun sizlere Kontrol ettimde azcık :)

Hayırlı Paylaşımlar ;)
 

Turkhack'team

Yeni üye
5 Ocak 2007
13
0
Kardeş Biz Turk Sitelerine Karışmayız Biz türk üz kendi kendimizi yersekkk ohoo!

sadace bakdım index atmak istesek atarız bun bir çok yolu var hackden anlayanlar biliri yani zarar verme gibi bi niyetim yokdu olamazda hackde herşeyden çaakrımda.

bi msn hack i hiç öğrenmek istemedim :D
 

hackburhan

Yeni üye
5 Ocak 2007
5
0
sanene kardesım ben hacker lıa su aralr doydumm bırgunde 11 msn aldımm ve su aralr dj lık yapıyorum rdyoma herkezı beklerım ? oky ısıme karsımaa anakart _ faresi
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.