Saçlarım dökülüyor ne yapmaliyim

Bykemalaslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
542
0
Hatay
Saçlarım in
images

Bu kısımları açılmış
Tepesi de seyreklesmis
Neler yapabilirim dokulmemesi için
Neler yemeliyim

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Aynı sorun bende de var benim stres yüzünden dökülmüş sakin bir yaşam şart :)
ayrıca Folténe - Pharma men serumu öneririm 1 haftadır kullanıyorum dökülmeyi azaltıgını söyleyebilirim ancak fiyatı biraz sıkıntı cıkartabılır.

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Saçların dökülmesini açıklıyım Kardeşim şunlardan biri olabilir tahminimce "Bakım kötü-sinir/stres/deri sorunu/genetik tozlu ortamlarda yani kafanı koydugun yastık bile buna neden olabiliyor badem yağı kulanmanı öneririm bitkisel şampuan veya sabun kulanmanı + doktora görünmeni öneriyorum

Bykemalaslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
542
0
Hatay
Saçların dökülmesini açıklıyım Kardeşim şunlardan biri olabilir tahminimce "Bakım kötü-sinir/stres/deri sorunu/genetik tozlu ortamlarda yani kafanı koydugun yastık bile buna neden olabiliyor badem yağı kulanmanı öneririm bitkisel şampuan veya sabun kulanmanı + doktora görünmeni öneriyorum

en kısa zamanda doktora gidecem de verecekse oda bioxin verir oda pahalı ya alamam onu

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
dostum 2009 dan beri saçım sürekli dökülüyor ve günde abartısız 50-60 tel dökülüyor bende ve suan saçlarım yerinde kel kalmadım...stres yapmana gerek yok belki muhtemel saçın yaglıdır 2 günde bir saçını yıka saçın yaglı kalmasın çünkü gündelik olarak saçlarının dökülüp yenilenmesi gerekir ve dökülen saç yerine mutlaka yeni bir saç çıkacaktır...saçını düzenli olarak yıkamaman ve stres yapman saçının dökülmesine sebep olacaktır...saçını neden mi yıkamalısın şöyle anlatayım saçın kökten düşer ve kök milimlik bir delik birakir ve o delikten tekrar saç çıkar fakat saçını yıkamazsan ve saçın yaglı ise kök yaglanacak ve yıkamamandan dolayı yag kökü kapatacaktır daha sonra orada kuruyacaktır...kök kapanır ve kurursa oradan saç çıkmaz buda kel kalmana sebep olur...

yaglı saçlar için uygun bir sampuan veya sabun kullan ılık suyla iki günde bir saçını yıka...çok soguk veya cok sıcak suyla saçını yıkarsan saçın yıpranır...ben her sabah saçımı yıkarım saç spreyimide kullanırım ve saçım saglam ve güçlü

not : normal bir insanın günde 100 tele yakın saçı dökülmeli...saçı bitki gibi düşün bitki yetişir ve solar kökünden düşer daha sonra aynı kökten yeni bir bitki çıkar saçta bir bitki gibidir düşüp yenisi cıkmalı ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.