Saddamın morgtaki cesedi :)

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
adama yazık ama öyle idammı olur
yazıkmı yapma Allahını seversen senin insan olarak canın yandı bu görüntüye ya onun yaptıkları en bilinen bi örnek sana halepçe katliyamı okadar insanın suçu neydi onlara yazık değilmi gerçi bu saddamsa ona bile emin değilim hiç üzülmedim iyi olmuş çoğu arkadaşımızın yorumlarını çok beğendim

Son düzenleme:

SİBHİRYHA

Katılımcı Üye
17 Ocak 2009
263
0
arkadaşlar o gerçek saddam degilmiş öle diyolar onun başka bi adammıs esttetikle saddam'dama benzetmişler

<dream_team>

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
500
1
arkadaşlar yapmayın Saddam Hüseyin çok iyi bir devlet adamıydı evet diktatördü ama vatan ve bölünmezlik için yaptı ne yaptıysa daha düne kadar ırakta kürtlerin sesi çıkmıyordu neden Saddam sayesinde amerika onu aldı kürtlerin yolu açıldı şimdi Türkiye ye kafa tutuyorlar adam yönetim için kendi oğlunu bile öldürdü acımasızca ama vatan bütünlüğü bu gereken buydu bunuda yaptı bence şimdi ırak halkı Saddam ı çok arıyor emin olun...

03_hacker

Katılımcı Üye
12 Eki 2008
798
0
su testisi su yolunda kırılırmış arkadaslar saddamda kendi yolunda öldü hedefine ulasabildiyse ne mutlu ona

ZebellaH

Katılımcı Üye
17 Haz 2008
934
2
Saddam ABD'nin çıkarlarına ters düşen faaliyetlerde bulunduğu için ABD,Saddamı yakaladı.Saddam gitti Irak çöktü ABD zengin oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.