sadece bana gel

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
Sadece bana gel*sadece bana...Yillardir icinde sakladigin ve haykirmak icin biriktirdigin sevda sozlerinle gel.Ya da konusma*tek bir soz bile soyleme*suskunlugunla gel.Utangacligin*gucsuzlugun uzerini yalanlarla orttugun hatalarinla gel.
Uyuyamadigin butun uykulari*usudugun kis sabahlarini*bunalarak gecirdigin butun aksamlari*seni yatagindan sicratan kabuslarini topla oyle gel. Arzuladigin ama erteldigin ne varsa hepsini alip gel
Ben kosulsuzca sevmeye hazirim seni. Sorgulamadan* yargilamadan* degistirmeye calismadan sevmeye hazirim.Hayati seninle yeniden kesfetmeye*seninle yasanacak sevdanin isimsiz neferi olmaya hazirim.
Gel ve saril bana.Bu sahte hayatlarin ortasinda inandigim tek gercek sen ol.Suc ortagim ol ask sucunu birlikte isleyelim.Bekleyisle tuketme beni.Gel ve saril*son bulsun kalabaligin ortasinda asirlardir suren korkunc yanlizligim.
Vazgecilmezim olmak icin gel.Seni kaybetmekten oyle korkayim ki*dusuncesi bile titretsin
yuregimi. Sen olmadan yasayamayacagimi bileyim*sen olmadan gececek bir gun bile yaralasin*
acitsin kalbimi...........
Bekleme artik gel.Baskalarinin asla goremedigi*bir tek benimle konusan icindeki o deli cocugu ortaya cikartmak icin gel.Korunmaya muhtac bir cocuk o*biliyorum.Korkma*kimsenin onu incitmesine izin vermem.Guven bana.Birine guvenmenin insanda yaratacagi o muthis huzuru duyarak gel.
Gel ve agla.Bunca yil cektigin acilardan bir cirpida siyrilmak icin saril boynuma ve agla.
Gozyaslarinla birlikte akip gitsin hepsi.Seninle aglarim ben de.Ben de siyrilirim*yuregimi somuren kimliksiz sevdalardan.Bir tek sana kalirim kendim olarak.Bir tek sana hicbir sey beklemeden sunabilirim benligimi.
Sadece bana gel yar...karanlik odalarimi aydinlatmak icin sadece bana gel.Ben sevmeye hazirim seni... Sonsuza dek sevmeye..

alıntı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.