Sadece desktop uyumlu. $ Hack / Index $

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Merhaba,

Sevip sevmemek tamamen size kalmıştır. Tamamen keyfi kodlanmış bir tasarımdır.

Ekran Alıntısı:
----------------------------------------------------
Q6HAUQ.png

----------------------------------------------------

Kodlar:

Kod:
Kodlar uzun olduğundan dolayı.
Link: https://controlc.com/223801c8
Şifre: Cyberdown-THT

- Sağlıcakla Kalın.

*Saygılarımla.

Son düzenleme:

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhaba, ben sevdim açıkçası elinize sağlık. Ancak "System Hacked" yazısını fontla vb. şekilde yazarsanız daha hoş duracağını inanıyorum. Tekrardan elinize sağlık. :)

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Merhaba, ben sevdim açıkçası elinize sağlık. Ancak "System Hacked" yazısını fontla vb. şekilde yazarsanız daha hoş duracağını inanıyorum. Tekrardan elinize sağlık. :)

Değerli ve güzel yorumların için teşekkür ederim

*Saygılarmla.
+Sağlıcakla Kalın.

Son düzenleme:

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Nezaketiniz ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

*Saygılarımla.

+ Sağlıcakla Kalın.

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Eline emeğine sağlık :)

Merhaba,

Değer, zaman ve sevginizden bir parça da olsa ayırdığınız için ben teşekkür ederim.

- Saygılarımla.

* Sağlıcakla Kalın.

Eline Emeğine sağlık

Merhaba,

Zarif ve iyi niyetli görüşlerinizden dolayı teşekkür ederim.

- Saygılarımla

*Sağlıcakla Kalın

eline sağlık dostum. kullanırım :)

Merhaba,

Onur duyarım. " Ancak tekrardan telefon uyumlu
olmadığını hatırlatmak isterim. "Görüşleriniz ile değer kattığınız için ayrıca teşekkür ederim.

- Saygılarımla.

*Sağlıcakla Kalın.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.