sahte karne programı

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
bende yaparım her türlü sahte karne teşekkür travel :) ama kendim için hiç kullanmadım hem walla hem billa ahada yemin

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
sahte karne* okul fişi* geç kağıtları* diploma geliyo elimden :) bu sene paralı yapıcam ps2 almak istiyorum artık :woott:woott

f_and_y

Uzman üye
30 Eyl 2006
1,135
13
istanbul
ne saçma değilmi sahte karne yapmaya yoracağınız aklınızı okumaya yorsanız hem kendiniz hemde aileniz sevinir
iyi düşünün sahte karne ancak ve ancak sizi kandırır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.