Sahte Telefon Numarası Nasıl Alabilirim

Xemre0908X

Yeni üye
13 Nis 2021
47
1
selam aleyküm devrelerim hocalarım biliyosunuz ki phishing için +44 yani sahte numalarlar daha inandırıcı oluyo ve kurbanın inanmasına yardımcı oluyo fakat ben bu sahtw numaraları nasıl ücretsiz bi şekilde alabiliceğimi bilmiyorum özellikle whatsapp ta kullanılarnlar ı nerden alabiliceğimi bilen varsa lütfen yardım etsin teşekkürler :)

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Sayın üye sahte telefon numarası verecek bazı uygulamalar var bu doğru. Sahte Numarayıda kimliğinizi ibraz etmeniz halinde verirler. Telefon numaranızı doğrular öyle sahte numarayı alırsınız. Bunun sahte bir numara olduğunu sanmayın. Öyle olsaydı herkes herkesi arar rahatsız ederdi. Savcılık aşamasında bu sahte numaranın kayıtlı bilgileri istenince o zaman maske düşüyor ve siz bulunuyorsunuz.

27 Nis 2019
68
9
selam aleyküm devrelerim hocalarım biliyosunuz ki phishing için +44 yani sahte numalarlar daha inandırıcı oluyo ve kurbanın inanmasına yardımcı oluyo fakat ben bu sahtw numaraları nasıl ücretsiz bi şekilde alabiliceğimi bilmiyorum özellikle whatsapp ta kullanılarnlar ı nerden alabiliceğimi bilen varsa lütfen yardım etsin teşekkürler :)
Telefon numarası sms confirmation gibi şeyler için gerekliyse bunun için ücretsiz hizmet veren siteler var ancak arama ya da birisiyle sms sohbeti için çoğu site ücret talep ediyor ücretsiz hizmet verenlerinse verdiğine hizmet diyemiyorum maalesef.
Saygılar.

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
Merhaba değerli üye sahte numaralar veren siteler mevcuttur ama bunların çoğu paralıdır fakat çok pahalı değildir benim önerim paralı almanizdir çünkü ücretsiz aldığınız numaraya birden fazla kişi erisebilir ve bu istenmeyen bir durumdur en iyisi ücretli almanizdir youtubede bunla ilgili bir sürü içerik mevcuttur fakat bunların hepsi güvenilir değildir youtubeden bakarken yorumlarını da bakarsanız iyi olur iyi forumlar dilerim

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Merhana Buyrun Sahte Telefon Veren ( ücretsiz ) siteler.

1. Site İçin Tıklayınız
2. Site İçin Tıklayınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.