Saldırıların ne zaman ve nereye yapılacağını bildi!

ExTRos

Katılımcı Üye
22 May 2010
251
0
Kocaeli
Hatay'da üst üste yaşanan terörist saldırıların yaşanacağını önceden zaman ve mekan belirterek açıklayan gazeteci ve CHP PM üyesi Mehmet Faraç, iddialarında haklı çıktı.
Daha önce, Mayıs ayında saldırıların artacağını işaret eden Faraç, geçtiğimiz günlerde de saldırıların hangi bölgeye yapılacağını Adana'da açıklamıştı.
Faraç'ın bu açıklamalarının ardından 19 gün sonra ilk, 22 sonra da ikinci terörist saldırı gerçekleşti. Güneydoğulu olan Faraç, özellikle PKK konusunda yaptığı araştırmalarla tanınıyor.
aslında ben size birşeyler anlatmak istiyorum ama siz genelde hadi len tarzı yaklaşıyorsunuz böyle konulara ..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.