Samp İnternek Sekmesine Serverım Gelmiyor Lütfen İlgilenirmisiniz.

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Evet Arkadaşlar Yaklaşık 1 aydır bu server için uğraşıyorum sonunda bitirdim fakat samp'ı açtığımda alttan internet sekmesine tıklıyorum herkesin serveri geliyor benimki yok
server.cfg dosyasındaki announce yi 1 yapın dediler yaptım yine olmadı lütfen yardım edin o kadar uğraştım boşa mı gitti :( bi el atın TEŞEKKÜRLER :RpS_blushing:

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Host Almadım. Gamemodeleri felan yazdım fsleri ekledim bu durumda windows oluyor sanırım

Son düzenleme:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Eyer hostun yoksa,bilgisayardan bağlanmak istiyorsan yalniz sen gire bilirsin.Modun dosyalarında samp-server.exe dosyasini çalıştır.Sonra Sampa 127.0.0.1 Yazarak kendi sunucunu göre bilirsin.İyi Forumlar.

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
İnternet Sekmesine Server Gelmiyor

ben kendi bilgisayarımın ip adresini sabitleyip millete onu versem girebilirler mi peki

Sintaks8

Yeni üye
31 Ocak 2016
22
0
ben kendi bilgisayarımın ip adresini sabitleyip millete onu versem girebilirler mi peki

Nitrado gibi direkt samp hosting sağlayanlardan alabilirsin. Anladığım kadarıyla fazla bilgin yok bu konuda o yüzden sana centos'lu bir host almanı önermiyorum.

Ek olarak SA-MP'ta ki üst abiler internet ve hosted tab'de gözükmen için senden bir miktar para talep ediyorlar yani eskisi gibi hosting al sunucun internet'de gözüksün olayı yok.

Evet modeminden bir port açıp ip'ni herhangi bir arkadaşına verirsen senin sunucuna girebilir. samp-server.exe'yi kapattığın anda da sunucu kapanacaktır.

MxRohst

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
453
0
Merhaba ...
Yaksamalar başkan net gelmiyorsa makina ip si sabit mi? Değilse sabitle
Modem üstünden nat tan server .cfg deki portlar doğrumu
Ve son olarak win86/64 de win 32 deki senin serveri çalıştırdigin uygulama çok çabuk virüs kalıyor o uygulamayı yeni siyle crack la sorun çözülmesi gerekir
Sorun devam ediyorsa özelden at geniş kapsamlı bilgim var şamp server de not : sa-mp crpty attack uzun sürede server.cfg deki şifreyi kırabiliyor bu bilgi aklında olsun iyi çalışmalar basarilarinizin devamını arz ederim..

Veca

Yeni üye
14 Mar 2017
6
0
İnternet sekmesine sunucunun gelmemesinin sebebi Hosted Tab olmamasıdır. Hosted tab almak zorundasın yoksa ne kadar çabalarsan çabala internet sekmesinde sunucunu göremezsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.