Samp Mod Hakkında

WolfCristal

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
618
0
Aydın
Eskiden Küççüken yani oynuyorudum Çok Sa-Mp Hastasıydım derslerden dolayı bıraktım tekrar dönüş yapayım dedim :)

Ama en sevdiğim modu bulamadım Sa-Mp te

Moddan Hatırladıklarım Üsler Vardı amerika çin vs vs gibi yerler vardı bir haritada orları ele geçirmeye çalışıyorduk puan arttıkçada araç vb gibi şeyler alabiliyorduk.

Ama bu modu unttum ben aranızda hatırlayanlar varsa söylebilirmi konunu altından Lütfen?
 

Gorkovski

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
957
0
Hiçlik
Hocam bende çocukken hırsız polis modları oynardım ne dostluklar edinmiştim :( Ama artık san andreas oynayınca kendimi tuhaf ve ıssız bir yerde gibi hissediyorum
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.