Samsung Galaxy J3

3 Haz 2017
55
0
Arkadaşlar telefonua odinle Marshmellow romu attım şimdi modeli değişti cihaz isminde de j5 yazıyor geri root atmak istiyorum eski modeline attığım gibi mi atacağım yoksa yeni modele göre mi eski model sm-j320fn yeni model j320r4
 
3 Haz 2017
55
0
mkvgMR


Bu da böyle hocam normalde j3 20 fn telefom romdan sonra böyle oldu
 
3 Haz 2017
55
0
Hallettim hocam. TWRP açılmıyordu bu sefer eski modeline attığım şekilde hem TWRPYİ hem de root dosyasıını attım düzgün bir şekilde oldu. Sağ olun eksik olmayın teşekkürler her şey için.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.