Samsung Galaxy Tab 10.1 bu aydan itibaren Almanya'ya geliyor

!nFiNiTe

Kadim Üye
21 Şub 2011
5,915
3
Hell
DH_SG_Tab_1.jpg

Samsung, son günlerde hakkında büyük tanıtım faaliyetleri yürütülen Android 3.1 ''Honeycomb'' işletim sistemli tablet bilgisayarı Galaxy Tab 10.1'in, bu aydan itibaren Alman teknoloji meraklılarıyla buluşacağını resmi olarak duyurdu.

Samsung'un resmi duyurusunda Galaxy Tab 10.1'in siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 629 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklanmış. Diğer yandan online satış sitelerinden Amazon, 16 GB Galaxy Tab 10.1 3G için 569 Euro'dan ön sipariş alıyor ve tabletin 18 Ağustos tarihinden itibaren stoklara gireceğini tahmin ediyor. Samsung, Galaxy Tab 10.1'in yalnızca Wi-Fi destekli versiyonunun ise sonbahar aylarında boy göstereceğini ifade etmiş.

Galaxy Tab 10.1'in göze çarpan özelliklerinden bazıları şu şekilde;

• 1 GHz çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 platformu
  • 1 GB RAM
  • Dört band GSM şebekesi ve 21 Mbps HSPA desteği (Yalnızca 3G versiyonu)
  • 16 / 32 / 64 GB dahili flash bellek seçenekleri
  • 10.1-inç, 1280 x 800 piksel, dokunmatik kapasitif ekran
  • Android 3.1 ''Honeycomb'' işletim sistemi
  • TouchWiz UX arayüzü
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Bluetooth 3.0
  • GPS
  • 3.2 MP kamera, led flaş, otomatik odaklama
  • Görüntülü konuşma için 2 MP kamera
  • 720p video kaydı
  • 7000 mAh batarya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.