Samurize Desktop [SuPer Masaustu IstıyenLer Icın]

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Masaüstünüz Hiç Bu Kadar Güzel Oldumu? - Samurize Desktop
34307vq.jpg

Bu sadece Windows 2000 ve Xp de çalışan bir araçtır. Samurize sayesinde yaratacağınız çeşitli config dosyalarıyla bilgisayarınızda bulunan bilgileri masaüstünüze aktarabilirsiniz. Örneğin benim kullandığım config çok basit olmasına rağmen işimi görüyor* özellikleri şunlar: Saat ve tarih* sürücülerimde bulunan dolu ve boş alanın gösterimi* belleğimdeki dolu ve boş alanın gösterimi* IP numaram* bilgisayarımın ne kadar süredir açık olduğu ve son olarak o anda çalan şarkı. Bunlar en basit özellikleri daha birçok şekilde grafik ve internet üzerinde bulunan servisleri anında masaüstünüze getirebilirsiniz

Samurize Desktop İNDİRME LİNKLERİ
dow.gif

+++ İNDİR [5.1 MB] +++

Samurize Desktop CONFIG'leri
dow.gif

sheckerdownloadqp1.gif

BUNU İNDİRİN!
Program Files/Samurise dosyasının ıcıne ac*ayrıca bu actıgın dosyanın ıcınde font dosyasını alıp wındows/fonts ıcıne kopyala*son olarakta saatin yanındakı Samurise ıkonunu sağ tıkla*en usttekınden son yukledıgın (az once yuklemıs oldugun) F harfınden Falcon'u sec.

Nerden yukluyoruz bu confıglerı? BURAYA TIKLA!!!

Not: aLıntıdır..

berguzar

Yeni üye
5 Ocak 2007
19
0
???

hocam goruntu ve islev cok iyi gorunuyor fakat bu tarz uygulamalarin pc yi cok yordugunu duymustum.aydinlatirsan sevinirim...

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
efet dostum biraz yordugunu söyleyebilirim..ama guzeL 1seyh sahsen ben kuLLanmıorum ama kuLLanan tanıdıklarım var.Şikayetci fLnde deiLLer..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.