Sanal Anten 1.4 Beta

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Üreticinin açıklaması: Program televizyon kartı gibi ek bir donanım olmadan internet üzerinden televizyon izleyip radyo dinlemenizi sağlar. Tüm bunlar yapılırken internet bağlantısının açık olması gerekmektedir.

Programın özellikleri :
Programın içerisinde yaklaşık 61 Türk televizyon kanalı, 192 Türk radyo kanalı, 110 yabancı televizyon kanalı, 30 yabancı radyo kanalı, büyük Türk kanallarının yayın akışları ve işinize yarayacak linkler yer almaktadır.
Program kotalı kullanıcılar düşünülerek kanal listesini ve program bilgilerini internet üzerinden okumaz. Sadece gerekli olan ve olmazsa görüntü ve sesin olmayacağı dosyaları önbellekler.
Arayüz yeni kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği kadar basit.
Tablar (sekmeler) sayesinde tüm frekanslara en rahat şekilde erişebilme
Sistem tepsisine küçültebilme (Böylece siz işiniz yaparken programın penceresi size engel olmaz)
Görüntünün üzerinde farenin sağ tuşuyla tıklayıp Yakınlaştır>Tam Ekran komutuyla tam ekran izleyebilme.
Program sayesinde antene artık ihtiyacınız yok; zaten kendisi sisteminizin Sanal Anten'i oluyor.
Programın bu güncellemesindeki değişiklikler;
Daha rahat çalışabilmesi için arkaplanda çalışan bir araç eklendi
Simgesi değişti
Birkaç hata giderildi


https://tik.lat/rmvjs
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.