Çözüldü sanal pc ye linux ve node.js

sqruhqn

Katılımcı Üye
18 Tem 2016
252
15
Ötüken
Merhaba! mevcut bilgisayarım win7 olduğu için node.js kuramıyorum sanal makine kurup linux yüklesem node.js kurabilir miyim?
Eğer böyle bir şey mümkünse hangi linux işl. kurmalıyım?

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
796
754
Tien-Şan
Merhabalar;
Hocam sanal makine olarak kali linux kurmanızı tavsıye ederim eğer bilmiyorsanız sanal makine kurmak için vmware,hyper-v,virtualbox kullanabilirsiniz .js de kurabilirsiniz fakat ne üzerinde kullanacağınızda önemli tabiki ona göre bir işletim sistemi seçmelisiniz eğer saldırı savunma hacking araçlarını kullanacaksanız kali linuxu tavsiye ederim ubuntu vs sizin işinizi görmez ama biraz daha göz zevkime hitap etsin diyorsanız parrot da kurabilirsiniz son sürümlerini Get Kali | Kali Linux buradan indirebilirsiniz parrotunkini Download Parrot OS buradan indirebilirsiniz.

İyi Forumlar..

sqruhqn

Katılımcı Üye
18 Tem 2016
252
15
Ötüken
Merhabalar;
Hocam sanal makine olarak kali linux kurmanızı tavsıye ederim eğer bilmiyorsanız sanal makine kurmak için vmware,hyper-v,virtualbox kullanabilirsiniz .js de kurabilirsiniz fakat ne üzerinde kullanacağınızda önemli tabiki ona göre bir işletim sistemi seçmelisiniz eğer saldırı savunma hacking araçlarını kullanacaksanız kali linuxu tavsiye ederim ubuntu vs sizin işinizi görmez ama biraz daha göz zevkime hitap etsin diyorsanız parrot da kurabilirsiniz son sürümlerini Get Kali | Kali Linux buradan indirebilirsiniz parrotunkini Download Parrot OS buradan indirebilirsiniz.

İyi Forumlar..
yazılım geliştirmek için kullanmak istiyorm. anladım teşekkürederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.