Sanki Kurtuluş savaşındayız ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Osmanlı ve sömürgecilik. İyi misin sen bu hiçbir Türk ve Müslüman devletin yapmaması gereken bir şey ayrica somurge ile mutluluk olmaz kim bilir kaç insanın gözyaşı üzerinde devlet kuruyorsun uzun uzun anlatırdım ama zamanım yok fazla kısaca somurgecilik yapanın er geç sonu yıkımdır
sömürgeci devletlerin halini görüyoruz şu an bizden iyi durumdalar israil bile filistinlileri öldürürken biz müslüman olduğumuz içinmi onlara yardım etmiyoruz?
kurandaki şiddet ayetlerini okumanı tavsiye ederim bişeye körü körüne inanmak iyi değildir

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
sömürgeci devletlerin halini görüyoruz şu an bizden iyi durumdalar israil bile filistinlileri öldürürken biz müslüman olduğumuz içinmi onlara yardım etmiyoruz?
kurandaki şiddet ayetlerini okumanı tavsiye ederim bişeye körü körüne inanmak iyi değildir

Kur'an-ı Kerimde cihad anlayışı vardır şiddet değil.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
88
34
Gökyüzü
Ne yazdığının bilincinde misin dostum? Ne anlatmaya çalışıyorsun.Türk birliği diyorsun sonra saçma Turan demişsin herhalde.

Önce Türkçe başlık atmayı öğrenelim değil mi? Değil Amerika,Rusya, uzaylılar bile parmağında oynatır sen, ben, biz tarihimize,dilimize sahip çıkmazsak.

Benim Türkçe'mde "Kanqa,ewet,S@nki,relax" gibi kelimeler yok.Çünkü bunlar Türkçe harflerden oluşmuyor.Kaldı ki konunda da yazım hataları mevcut.

Önce bilinçleneceğiz.Dilimize tarihimize sahip çıkacağız,Olayları düzgün kavrayacağız sonra fikir beyan edeceğiz.Yazmış olmak için yazmayacağız.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.