.... Şarkıyı Dinlet O Sana İsmini Söylesin! ....

KARTAL 33

Uzman üye
14 Eki 2007
1,123
30
YALNIZLIGIN TAM ORTASI...
Bir şarkı dinlediniz fakat kime ait olduğunu bir türlü çıkartamadınız. Tunatic mikrofondan dinlettiğiniz herhangi bir şarkıyı veritabanında ve internette arayan ve size şarkı sözleri, satın alma linkleri, albüm kapakları gibi o şarkı ve albümle alakalı linkleri gösteren ilginç bir program.

helovesthatsong400x266.jpg


Ever thought ‘what is this song?’ Let Tunatic hear it and you will get the artist's name and the song's title within seconds. Tunatic is the very first song search engine based on sound for your computer. All you need is a microphone and Internet access.


listentoradio.gif
tunaticscreenshot-yyf207x63.gifMacOS69x31.gif
için: Tunatic v1.0.1b for Mac OS X v10.2 or better
windows93x20.gif
için:
Tunatic v1.0.1b for Windows 2000/XP
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.