Search Engine Builder Professional 2.96

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
39257.gif


Web sitenizi ziyaret eden birçok ziyaretçi genellikle belirli bir bilgiyi arar. Ziyaretçilerin istedikleri bilgileri bulması uzun zaman alırsa bu, onların bir kısmının siteyi terk etmesine yol açabilir. Site içinde hızlı bilgi arama ve sonuca ulaşma ziyaretçi açısından memnuniyet, site sahibi açısından da ziyaretçinin daha fazla sitede kalmasına yol açabilir.

Search Engine Builder Professional site içi arama motoru oluşturmaya yardımcı olan programdır. Bu site içi arama motoru sayesinde ziyaretçiler site içindeki istedikleri ya da aradıkları bilgiye daha hızlı ulaşabilirler. Tüm web sitesini hızlı bir şekilde indeksleyerek arama motoru için derleme yapar.

Web sitenizde arama yapmak için gelen ziyaretçi için pratiklik, hem de zamandan tasarruf sağlamış olur. Arama motoru tasarımını basit ve gelişmiş olarak da düzenleyebilirsiniz. Birden fazla siteniz varsa siteniz için özel şablonlar yoluyla arama motoru yapabilirsiniz.

Programın ana penceresinde yer alan 'Dosyalar' bölümünden, 'Website' ya da 'Klasör' seçerek indeksleme işlemini başlatabilirsiniz. İndeksleme bitirildikten sonra araç çubuğundaki 'Yap' butonuna tıklayıp arama motoru oluşturabilirsiniz. Program, web siteniz için ürettiği dosyaları belirli bir klasör içinde toplar. Programın geniş ayarlama yapısıyla çeşitli detaylı bilgileri onaylayabilir ya da olmamasını sağlayabilirsiniz. Programın içinde bir FTP istemcisi de vardır. Bu sayede çıkan dosyaları web sitenize FTP istemcinize gerekli bilgileri girdikten sonra yollayabilirsiniz. Bu çıktı dosyalarını FTP istemcisi haricinde başka yollarla da gönderebilirsiniz. Bu dosyaların çalışabilmesi için web sitenizin kök (root) klasörüne koyabilirsiniz.

Özellikleri
Sitenizi ziyaret eden misafirler hızlı ve kolay bir şekilde arama işlemi yapabilir.
Basit ve gelişmiş yapıda arama motoru kutusu yapabilirsiniz.
Şablonlar sayesinde fonksiyonel arama motoru oluşturabilirsiniz.
Arama sonuçlarını belirginleştirmek için renk, tarz, yazı tipi gibi araçları düzenleyebilirsiniz.
Çoklu web siteleriyle çalışabilirsiniz.
PDF, DOC, XLS, PPT, RTF, TXT ve diğer dosya türlerini arar ve indekslemeyi sağlar.
Yerel ve CD-ROM'daki dosyaları araştırmak için bir arama motoru yapabilirsiniz.
Pro. sürüm binlerce geniş site arama ve milyonlarca sayfa indekslemeyi sağlar.
Pro. sürüm ASP, PHP/MYSQL, Java Script olarak script (kod) üretebilir.
Kayıtlı kulanıcılar için ücretsiz güncelleme ve teknik destek.
Projelerinizi yedekleyebilirsiniz.
Yapılan arama motorunu çevrimdışı olarak web tarayıcınızda görebilirsiniz.
Vekil sunucu desteği mevcut.
Çoklu dil desteği.

Kısıtlama
Programın bu deneme sürümünde bir web sitesi için sadece 20 sayfa indekslemesi yapılabilir.


Programı açıp "View" menüsünden "Language > Turkish"i seçtiğinizde program Türkçe olur.


Download : Search Engine Builder Professional indir - hizli ve güvenli - inndir.com

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.