SeaSonic'den 1000 Watt kapasiteli yeni güç kaynağı

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİMSeasonic ürün gamına yüksek kapasiteli yeni bir güç kaynağı daha ekliyor. P-1000XP kod adını taşıyan 1000 Watt (1kW) kapasiteli güç kaynağı, 80Plus Platinum sertifikası ile aynı zamanda yüksek verimlilik vaad ediyor. Üzerinde 6 adet PCIe güç konnektörü bulunan güç kaynağı, tekli 12v rail tasarımını baz alıyor ve 83 Amper sağlayabiliyor.

Sanyo Denki tarafından geliştirilen 120mm çapında San Ace fan ile gelen güç kaynağı bu sayede farklı kullanım senaryolarına bağlı olarak sessizlik sağlayabiliyor zira bu fan, sistemin güç tüketimi 400 Watt'ın üzerine çıkmadığı sürece devreye girmiyor. Crossfire X ve SLI gibi çoklu GPU kurulumları ile uyumlu olan güç kaynağı, kısa devre-yüksek akım-yüksek voltaj gibi modern güvenlik özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

Modüler yapısı ile kasa içi kablo yönetmine de olanak tanıyan SeaSonic Platinum P-1000XP, Avrupa'da 300 Avro civarında bir fiyatlandırma ve 7 yıllık garanti ile sunuluyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.