Secrets of Sultan Kanuni (2005)

crazyy__boy

Katılımcı Üye
13 Nis 2007
371
3
İzmir
Ali Kaya 28 yaşındadır ve taekwando hocasıdır. Oturduğu yerde kiraların fazla olması sebebi ile yeni bir mahalleye taşınır. Gel gelelim günlerden bir gün rüyasında Kanuni Sultan Süleyman’ı görür. Kanuni ondan hazinelerini bulmasını istemektedir ve Ali bu hazineleri bulabilirse dünyayı da kurtarmış olacaktır. Bunun üzerine evinin yakınındaki Tarih Müzesi’nin bahçesinde gömülü olan hazineleri bulmak için araştırmalarına başlar. Ancak yeni taşındığı bu mahallede garip olaylar olmaktadır ve işin esrarı çözülmek üzere Ali’yi beklemektedir.

Secrets Of Sultan Kanuni AGS(Adventure Game Studio) programı kullanılarak Fatih Uzun tarafından yapılmış amatör bir yapım.

Oyunun incelemesi ve indirmek için: http://www.adventuresoul.com/index.php?option=com_content&task=view&id=986&Itemid=39

umarım oyunu beğenirsiniz. iyi oyunlar
sosk001.jpg

sosk002.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.