Seçtiğim İki PC için Fiyat-Performans Olarak Öneri Alabilir miyim?

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
Cevap: Fiyat performans olarak hangisi?

Tabii ki de ikincisi. Benim de çok hoşuma gitti aslında ondan alabilirim fakat amd ile intel işlemci arasında kaldım.

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,207
667
Delft

Ikincisi daha güzel gibi. Tabi bazı parçaları bir kaç sene sonra değiştirmen gerekebilir ekran kartı vb.

10 Ara 2017
157
0
İstanbul

10. ve 11. nesil intel işlemciler varken gereksiz bence özellikle 1600 af tarih oldu. 2 sistemde de m2 ssd var tek iyi tarafı bu sanırsam :) ancak 2 sistem arasından 2. si kesinlikle daha iyi

Julifer

Yeni üye
13 Nis 2021
5
0

İkincisi daha başarılı 1. olanın işlemcisi 1.nesil 2. 3.nesil

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN

HacKTeamoo9
ilk link daha iyi ögleden sonra farklı sitede gördüm aynı özellikler 9 bin tl idi 300 tl koymuş aksam gördüm senin linki ortalama 6 saatte 300 tl fiyat artmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.