Şehitler Ölmez Analar Ölür...

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Oğul ;

Sana öldü dediler.Ağlayamadım.Gözlerimden yaş akmadı.Sanma ki üzülmedim.Sanma ki yokluğun dağlamadı yüreğimi.Bilirim ki ağlamamı istemezsin.Bilirim ki gözlerimden akan her yaş tanesine onlarca kez şehit olursun.Ağlamadım be oğlum,dön gel ne olur

Şehitler ölmez dediler,sizi bırakmaz dediler.Dün baban ve abin bir tabut taşıdı sen değildin değil mi gülüm ama öyleyse göğüsümdeki bu sızı niye be oğlum.Bebekken seni emzirdiğimde de bu sızıyı hissederdim ve ağlardım o kadar savunmasızdın ki o kadar güçsüzdün ki dayanamazdım Ya şimdi bebeğim büyümüş de vatanını, annesini, babasını, kardeşlerini korumak için canını verirmiş. O kirli ellere, o acımasız yüreklere kafa tutarmış Bilselerki her annenin ****** için var olan sevgisini o taş kalpler dahi erirdi be oğlum o kirli ellerİ tetiğe dokunamazdı be oğlum.

Babanla televizyondan izlerdik şehit ailelerinin üzüntülerini,feryatlarını ağlamayan bir anne gördüğümde babana dönerek " Görüyormusun oğlu şehit olmuş ağlamıyor bile kadın; böyle analar da var " derdim ve dalar giderdim acaba o anne yerinde ben olsam ne yapardım deyip diğer odaya geçer hüngür hüngür ağlardım Bilirsin baban beni öyle gördüğünde kızardı sonra öyle şeyler düşünme deyip kendime kızar Sizin yanınıza gelir öylece sarılır kalırdım.Çok şaşırırdınız Anne ne oldu derdin ? Söyleyemezdim özledim be oğlum derdim. Öyle bir düğüm olurdu ki boğazımda size sarılır ve yutkunurdum gözyaşlarımla ama şimdi yine düğümlendi be oğulcuğum boğazım sarılamadımda sana, ağlayamadımda, yutkunamadımda.
Bana kızma olur mu bebeğim ? Bilirim yalnızlığı hiç mi hiç sevmezsin. Bırakmadılar ki yanında kalayım bırakmadılar ki seni sarılıp da uyutayım. Çekip ***ürdüler beni,dinlemediler.O incecik bezle üşür dedim, orada korkar gözleri beni arar dedim ama.
Anlayamadım be oğul ağlayamadım.Gözümü,bebeğimi,gözbebeğimi sırtladılar tabutla birlikte.Önüne de resmini koymuşlar Hani mezun olduğunda çektirdiğin fotograf vardı ya onu.Nasıl da bakıyorsun ışıl ışıl hep öyle bak olur mu.Hep izle beni olur mu Beni, anneni, canını bırakamazsın sen kaçar gelirsin oradan.Öpersin, koklarsın bıktırana kadar.Bıkmam ben oğul bıkmam Bıkmam ben oğul.

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Güzel Paylaşım Sağol...

Yordu !
Gözyaşlarım gözlerimi ..
Yorgun düştü yüreğim ..Söylemek istediğini anlatamamaktan ..
Yordun yüreğimi sevdiğim ..
Kendini saklamaktan ..
SeviyoRum deseydim sever miydin ???

SpecialThanks<3
puni$her

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
²¹³²³°¹³°¹³¹³
Tüm HakLarım Saklıdır !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.