Şehitler Ölmez

maxcesx

Üye
12 Tem 2015
128
0
Merhaba Arkadaşlar Bir Operasyon Yapıp Tüm Pkk Sitelerini Hack'leyip Şehitlerimiz İsimleri yazan bir index le beraber sitelere koyalım.

Operasyon İsmide Kabul Ederseniz: ŞEHİTLER ÖLMEZ olsun

AkhenadoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
602
0
Çanakkale
niye takmasınlar burda rutbeden once insanlık gecerlı böyle düşüncelere kapılmayın saten timler dilediğinizi gerçekleştiriyor

AkhenadoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
602
0
Çanakkale
sanırım burda bir aile olduğumuz anlaşılamış biz biriz sadece bilmediklerimiz var ve bilenlere sorarız öğreniriz

ardaiynem

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
716
1
kardeş rütben düşük geldiğin tarih temmuz 2015 seni takarlar mı sanıyorsun?

Sonra niye millet rütbe kasmak için sallıyor niye teşşekür istiyor herşeyden.Herneyse konuya gelirsek benimde öyle bi niyetim olmuştu ama forumda olmaz dediler artık yönetimin başlatmasını bekliycez ;)

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,899
3
Ben 2013 geldiğim tarih ama rütbem düşük nasıl olacak takmama gibi olay yok burda.

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Rütbe ile alakası yok benim ile aynı tarihte siteye giren adam 200 teşekkür etti 10 teşekkür aldı 1027 mesaj 120 konu yazdıkları ne boş rütbe kasıyor

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,899
3
Rütbe kasmak veyada vb. değilde izin verseler ortada hiç site kalmayacağına inanıyorum bana bu site kapatmayı ögretecek adam varsa ulaşsın özel mesaj yoluyla lütfen teşekkürler :)

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Konuyu saptırmadan ve farklı yerlere çekmeden devam edelim aksi halde report etmek zorunda kalacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.