Şehitlerimizin Ruhuna...

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
68
Teşkilat
90uOg.jpg

Bu gün son haberlere göre 8 şehidimiz 16 yaralımız vardı..Şehit haberlerine pek ilgi göstermiyorsunuz diye başlığı öyle yaptım..Çünkü şehit var deseydim okumadan güzel paylaşım der geçerdiniz..Düşünün...
sehit-anne.jpg

Bu ellerine kurban olduğum şehit annesini düşünün.O kabirde yatan sizin abiniz, amcanız, babanız olabilirdi düşünün..Memleketimizde üstü örtülü bir savaş var...Son bir yılda kaç şehit verdik bilen var mı...Bari o şehitlerimizin ardından bir Fatiha okuyun en azından bunu yapabilrsiniz her halde...Atatürkün memleketi emanet ettiği gençlik kim biz kimiz düşünün..sadece 2 dakikanızı ayırın gözlerinizi kapatıp düşünün..Onlar düşünen gençlik istemiyorlar onların inadına düşünün...Bayrağımızın anlamını düşünün.Conkbayırında, arıburnunda, anafartalarda bizler vatan topraklarında rahat rahat yaşayalım diye canından, evladından, ailesinden, herşeyinden vaz geçeni düşünün..Ve açın gözlerinizi...
Eyy Türk istikbalinin evladı! Artık kendine gel....Ve Aziz Şehitlerimiz için el Fatiha...

Son düzenleme:

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
başlık konusunda çok haklısın abi kimse bakmazdı bugün çok acı bir haberle uyandık ALLAH rahmet eylesin şefaitçimiz olurlar inşallah MEVLAM ailelerine sabır versin

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
21
Başlığı gördüğümde "buraya açılcak konu mu bu" dedim içimden sonra girince anladım, Allah rahmet etsin. Ailelerine sabır versin..

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
5
-29. Galaksi
Başlığı ilk gördüğümde konuyu açana bakmadan dedim aha kesin biri server paylaşıyor falan ama Solo vallahi adamsın kardeşim elimizden gelen duadır ...

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
Kardeşim dediğin yapmışsın ,
bundan sonra böyle yapalım
işe de yarıyo
çoğusu bakmayacaktı belkide

Allah bizi şehitlerimize layık kılsın...

ama artık dayanamıyorum

BU BIÇAK KEMİĞİ NE ZAMAN KIRICAK KARDEŞŞŞŞ!!!!!:diablo

Son düzenleme:

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
Elimizden Gelen Anca Dualarımız Zaten.. Anlam Veremediğim 300-500 Çapulcuyla Devlet Mücadele Ediyor. Neyse Ama Bu İnsanlar Gerçekten Boş Yere Gidiyor.

Allah Ailelerine Ve Bizlere Sabır Versin İnşallaah..

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Şehitlerimizin mekanları cennet olsun ruhları şad olsun Kahrolsun pkk inş bigün bitecek

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ
Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. (Bakara 154) Bu ayet-i kerime, şehitlere “ölü” dememizi yasaklamakta ve onların ölü olmadıklarını beyan buyurmaktadır.

allah makamları cennet hazreti paygambere komşu eylesin

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
68
Teşkilat
Bu konuyu, konu başlığı uygun değil diye ihbar eden arkadaşlar, sizler için bir açıklama farz oldu..Bende biliyorum bu konunun konu başlığının uygun olmadığını..Ancak burada bir maksadım vardı, ben güneydoğuda askerliğimi yaparken yaralanmış bir Türk oğlu Türküm, şehit haberi duyduğumda ciğerim sızlıyor, msn patlatma, face çalma gibi konulara gösterilen merak ve ilgi maalesef Aziz Şehitlerimize gösterilmiyor..Bu konuya dikkat çekmek ve Aziz şehitlerimizin ardından en azından bir Fatiha okutabilmek amacıyla açılmış bir konudur bu...Mesele bu kadar basit.

28 Nis 2012
238
0
31
06-35
Türk ün Türk den başka dostu yoktur..
Bunu konuyu şiakyet edenin kanından süphe edeiyorum kimse kusura bakmasın..
Şehidime Fatiha okumaya önem gsötermeyen bir köpeğin burda olmasının hiç bir anlamı yoktur..

Ve son sözüm ;

Şehidler ölmez Vatan bölünmez..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.