SeLam ArKaDaŞLaR BeN DeLdİm

izmir_Li

Yeni üye
11 Ocak 2007
7
0
:yo :yo :yo Herkeze seLam aLeyküm,nasıLsınız arkadsLar,artıkın benide aranızda göreceksiniz:D :D

izmir_Li

Yeni üye
11 Ocak 2007
7
0
Bende @UmUt@ memnun oLdum aHmet,bende yeni üye oLdum siteye hem biLmedikLerim hakkında biraz daha fazLa biLgi edineyim,bide bazı programa ihtiyacım war,beLki sen bana yardımcı oLabiLrisin

nefret_123

Katılımcı Üye
9 Ocak 2007
299
1
UMUT fromu dolaş bir bulamdıgın olursa özel mesaj at ben yardımcı olurm yada modorötorlerden yardım iste ! ! !.....

izmir_Li

Yeni üye
11 Ocak 2007
7
0
Tamam formu doLsamasına doLasyım arama yapayım ama bunun formada oLabiLeceğini tam emin oLmadığım iiçin direk senden yardımcı oLmanı istedim,bak simdi ben izmirde cafe caLıstırıyodum orda ana bLgisayarda msn de günLük tutuyordum,o sifreLer oLmadan eski konusmaLarı acamıyorumyani sifreyi unuttum,onLarı tekrar acmam gerekLi cünkü birisine karsı akLanmam gerekiyo anLadınmı aHmetcim,umarım bana yardımcı oLabiLirisin,şimdiden tesekkür ederim,

nefret_123

Katılımcı Üye
9 Ocak 2007
299
1
from teklilileri war sitenin en altın da sitede aktif olan kişiler yazılı orada renkli olnalar yetkili ! ! !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.