selam GECE geldi

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
gece hoşgeldin kardeşim suan saat 5.15 sabaha karşı biz hala paylasımdayız ama gece deyince uykum geldi ben yatıyorum aramıza yeniden hoşgeldin neyse artık sabaha devam paylasıma

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
hoşgeldin gece misyonumuz belli ama aramızda uymayıp hack hack hack pls yazaqnlar var inallah onlar gibi olmassın

GECE___

Yeni üye
5 Eyl 2006
2
0
epeydir yoğundum

ama artık daha cok gelebilecegim

sıcak karsılama için teşekkürler

selimm

Yeni üye
22 Eyl 2006
3
0
Herkese selamlar bende yeniyim aranızda inş hem yardımcı olurum hem yardımcı olursunuz :) ama zannederimki yardım alacagım konular daha cok olcak şimdiden teşekurler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.