Selam Millet Ben Hande

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hack girL

Yeni üye
7 Eki 2006
1
0
Benim Eski Adresim Hacklendii Ve Başim Bayaği Belaya Girdi Bende Onu Hacklemeq Istiorum Desem Nasil Olcaq O Iş Desem:)

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
aramıza hoş geldin sende o msneni hackleyeni burdan nsıl hackleye bileceğini öğrenebilirsin

aramıza hoş geldin burda en iyi bir şekilde hacklığı öğreneceğinden eminim iyi hacklemeler

Moderatör tarafında düzenlendi:

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
İLGİNÇ Bİ SEBEPTENDE OLSA ARAMIZA KATILMANA SEVINDIK.katılımın foruma hayrlı olur inşaallah...
bide hande diye ismini yazmasaydın inan bu kadar kişi cvp yazmazdı...
yeni katılanlara duyuru yazımı okudun mu :D:D:D:D:D

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
aramıza hoş geldin kardeş aradığın herşeyi bu sitede bulacağından eminim şimdiden hayılı olsun gelişin...

Wild Wolf

Üye
30 Eyl 2006
171
0
aramızda kızlrı da görmek güzel bir şey böyle sap sap olmazdı zaten
:D bide ismini yazman sayesin de güzel reyting aldı:D

şövalye

Üye
4 Eyl 2006
119
0
evet lütfen yağcılık yapmayalım...

he rkese aynı davranılması lazım bayan geldi diye bu ne yalakalık...

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
harby be a adam ilk mesajını kıza mail vermek için atmış abazamısınız arkadaşlar. Bu arada Hande aramıza hoşgeldin. Sıkışırsan yardım isteyebilirsin forum da onu nasıl hackleyeceğini bulabilirsin ama biraz araştırma yapman lasım ii forumlar

Wild Wolf

Üye
30 Eyl 2006
171
0
eğer internet e sıkıştıran olursa bana gelebilirsin
bide tanışmak istersen adresim adres@@yasak.com :secret

EDIT: Bir daha yaparsan banlanirsin arkadaslik sitesi degil burasi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Forumun düzeni dağıldı... Kardeşim bi daha adınızı yazmayın Milletin çivisi çıkmışş.. Konu Kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.